Słoneczniki

Motywy florystyczne są niezwykle popularne i od wielu lat nie wychodzą z mody. W tej kategorii prezentujemy artystycznie robioną biżuterię, której motywem przewodnim są słoneczniki. Kwiat ten symbolizuję ciepło, zabawę i szczęście – nic więc dziwnego, że jest to jeden z ulubionych kwiatów osób o wesołym temperamencie i wrodzonym optymizmie. Ponadto słonecznik jest symbolem słońca, które jest źródłem życia.

Już teraz możesz mieć piękną biżuterię, której głównym bohaterem są właśnie te wspaniałe kwiaty. Słoneczniki na ciemnym tle sprawdzają się w eleganckiej stylistyce, jak i tej subtelniejszej. Załóż je do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi i na romantyczną kolację w ekskluzywnej restauracji.

Przygotowaliśmy dla Was bransoletki z wieloma małymi elementami, na których znajdują się słoneczniki oraz takie, które zdobi jeden duży kwiat. Miłośniczki kolczyków znajdą różne modele tej biżuterii. Klipsy, kolczyki wkrętki, a także wiszące słonecznikowe kolczyki zapinane na angielskie bigle. Oprócz tego znajdziesz u nas naszyjniki oraz zawieszki, które możesz zawiesić na łańcuszku lub ozdobnym rzemyku. Wisiorki dostępne są w różnych rozmiarach, podobnie jak pierścionki. Jeśli i Ty lubisz ozdobić dłonie oryginalnymi, wyrazistymi pierścionkami, a słoneczniki to Twoje ulubione kwiaty, nasza biżuteria jest dokładnie tym, czego szukasz.

Tworząc biżuterię, na której królują te słoneczne kwiaty pamiętaliśmy o każdym detalu. Srebro i szkło najwyższej jakości to przepis na trwałość naszych produktów. Ma na nią wpływ także staranne wykonanie każdej sztuki biżuterii. Tworzenie galanterii damskiej to nasza pasja, w którą wkładamy całe serce. Precyzyjny proces, podczas którego powstają ręcznie robione kolczyki, pierścionki i inna biżuteria ze słonecznikami przynosi zniewalające efekty. Gdy założysz taką biżuterię, poczujesz się wyjątkowo!

Słoneczniki  W tej kategorii nie ma produktów.