Złoty brzeg czerwony

Ciepłe kolory chętnie wykorzystywane są we wzornictwie, także w jubilerstwie. My również, tworząc oryginalną biżuterię, lubimy korzystać z ciepłych barw. Połączenie czerwieni i żółci w kolorze piasku przeplatane złotymi nitkami sprawiło, że biżuteria w tej kolekcji stworzona została dla wszystkich Kobiet, które szukają ciekawej artystycznej biżuterii na co dzień. Komplet biżuterii z tej kolekcji będzie doskonałym dodatkiem do letniej sukienki!

Motyw piasku i czerwieni postanowiliśmy wpleść w kształt trójkąta i otoczyć czarnym obramowaniem. Dzięki temu otrzymaliśmy pierścionki i bransoletki, naszyjniki i kolczyki, które są jedyne w swoim rodzaju! Szkło, z którego wykonujemy biżuterię, dodaje pięknego połysku – piasek i czerwony brzeg mienią się niczym w letnich promieniach słońca. Srebro nie pozostawia żadnych złudzeń, że jest to biżuteria najwyższej jakości. Nie tylko bezpieczna dla alergiczek, ale i pięknie prezentująca się zarówno w mniej oficjalnych spotkaniach z przyjaciółmi, jak i podczas biznesowego spotkania.

W tej kolekcji znajdziesz wszystkie elementy biżuterii, które kochają Kobiety. Kolczyki możesz włożyć bezpośrednio w uszy lub wybrać model z oczkiem zawieszonym na srebrnym łańcuszku. Gdy zechcesz dać odpocząć swoim uszom, załóż klipsy – szczególnie latem polecamy taki wariant ozdób w uszach. Na rękę załóż delikatną bransoletkę z wielu małych trójkątnych szkiełek lub charakterystyczną bransoletkę z dużym szkiełkiem w pięknej czarnej plecionce. Trzy wielkości szkiełek pomogą Ci wybrać idealny pierścionek – dokładnie taki, jaki podoba Ci się najbardziej. Szyję i dekolt ozdobisz naszyjnikiem lub zawieszką, którą umieścisz na dowolnym łańcuszku. Bez względu na to czy lato spędzasz w mieście, czy na wsi, pracujesz czy wypoczywasz - dzięki naszej artystycznej biżuterii zawsze będziesz wyglądać kobieco i zjawiskowo!

Złoty brzeg czerwony  W tej kategorii nie ma produktów.