Maki czerwone

Czerwone maki już dawno temu wpisały się w naszą kulturę i tradycję. Chętnie malowane na porcelanie i wyszywane na strojach, są jednym z motywów ludowych. Piękne kwiaty często widzimy, przejeżdżając przez polskie wsie. Zapierający dech widok całych pól w czerwonych makach to jedno z przyjemniejszych wspomnień z naszego dzieciństwa. Ich widokiem zachwycamy się nie tylko ze względu sentyment do beztroskich czasów. Maki to przepiękne kwiaty, dlatego tak często występują na kubkach, torbach, sukienkach. Jubilerzy również doceniają naturalne piękno, wyjątkową czerwień i kształt tej rośliny. Choć nam tak bardzo kojarzą się z naszą ojczyzną, maki występują w wielu częściach świata, w których również doceniane jest piękno tych kwiatów.

Tę charakterystyczną czerwień postanowiliśmy połączyć z klasyczną i elegancką czernią. Dzięki temu otrzymaliśmy biżuterię, która będzie doskonale pasować zarówno do casualowej stylizacji na co dzień, jak i do sukienki wieczorowej na specjalne okazje. Najciekawsze modele biżuterii znajdą zarówno fanki nieco delikatniejszych ozdób, jak i miłośniczki zdecydowanie większych kolczyków czy bransoletek. Obejrzyj całą kolekcję z czerwonymi makami w roli głównej i wybierz wzory dla siebie i na prezent dla przyjaciółki.

Szkiełka różnej wielkości połączone ze sobą srebrnymi łańcuszkami. Jeden model bransoletki urozmaiciliśmy, dodając do szkiełka i srebra czarny skórzany rzemień. Naszyjniki z jednym lub trzema oczkami to propozycja dla kobiet, które lubią gotowe rozwiązania. Jeśli masz swój ulubiony łańcuszek, przywiesisz na nim zawieszkę z makami w kształcie prostokąta lub kwadratu. Również rozmiary szkiełek w naszej biżuterii zróżnicowaliśmy tak, by każda z Was znalazła tu takie kolczyki, pierścionki czy naszyjniki, które będą pasowały do bluzek i sukienek, w których chodzą najczęściej. Kształt płatków maku i ich kolor tworzą deseń, który wygląda pięknie z bliska i z daleka, a z każdej perspektywy nieco inaczej.

Maki czerwone  W tej kategorii nie ma produktów.