Tulipany

Kolekcja biżuterii z tulipanami przedstawia bardzo optymistyczne wzornictwo. Do wykonania tej biżuterii wykorzystaliśmy bowiem słoneczne, wiosenne kolory. Żółte promienie słoneczne, czerwone tulipany i soczysta zieleń to najpiękniejsze i najbardziej wyczekiwane zwiastuny wiosny. To czas, kiedy przyroda budzi się do życia, a my wraz z nią. Przeważają słoneczne dni, które stają się dłuższe od nocy. My wyjmujemy z szaf lżejsze ubrania, w których królują kolory. Dla wielu z nas wiosna to ulubiona pora roku.

Korzystając z uroków pierwszych ciepłych wieczorów spędzanych na spacerze w parku i natchnieni poranną kawą wypitą o poranku przy otwartym oknie w kuchni, postanowiliśmy, że nie może w naszym sklepie zabraknąć kolekcji, która pokaże, jak bardzo cieszymy się na nadchodzące ciepłe i słoneczne dni! Na szkiełkach przeważa kolor słońca, którego jest nieco więcej od soczystej czerwieni tulipanów. W barwy te wpleciona jest zieleń – taka, jaką znamy z chwili, gdy wszystko kwitnie. Tak radosną kolorystykę przedstawiliśmy na przeróżnych modelach biżuterii, do wyboru więc macie kolczyki o różnych długościach. Dłoń i nadgarstek ozdobisz jedną z trzech bransoletek: taką z dużymi szkiełkami, z małymi szkiełkami oraz bransoletką z jednym szkiełkiem wplecionym w czarne skórzane rzemyki. Lubisz, gdy pierścionek jest tak duży, że widać go z daleka? A może wolisz delikatne pierścionki? Różne wielkości oczek w naszych pierścionkach pozwolą Ci dobrać dokładnie taką biżuterię, w jakiej czujesz się najlepiej! Będziesz mogła także wybrać czy chcesz oczko prostokątne, czy kwadratowe – lub wybrać oba kształty i nosić je na przemian. Zawieszka z jednym oczkiem lub trzema, z małym szkiełkiem lub dużym, długa prostokątna czy kwadratowa i symetryczna – to propozycje dla Kobiet, które uwielbiają naszyjniki.

Biżuteria z tulipanami poprawi humor Tobie i każdej napotkanej przez Ciebie osobie. Noś kolorową biżuterię i dziel się radością z innymi!

Tulipany  W tej kategorii nie ma produktów.