Secesja

Inspiracje do tworzenia biżuterii czerpiemy z różnorodnych źródeł, dzięki temu każda kolekcja jest inna. W tej kategorii znajdziesz dodatki, które nawiązują do stylu sztuki z przełomu XIX i XX wieku. Secesja charakteryzuje się falistymi liniami, głównie pastelowymi kolorami, ornamentacją, a także dążeniem do spójnych połączeń. Twórcy secesji szukali pomysłów w sztuce Japonii, lubili linearyzm i asymetrię. W efekcie dzieła secesyjne cieszą oko, a my postanowiliśmy przenieść ten nurt na biżuterię.

Różne odcienie zielonego, wszystkie pastelowe, otoczone są czarną obwódką, która nadaje eleganckiego charakteru biżuterii. Złote ornamenty, tak bardzo charakterystyczne dla secesji, stawiają kropkę nad „i”. Kolekcja biżuterii artystycznej „Secesja” to duży wybór kolczyków, pierścionków, naszyjników i zawieszek. Kolczyki wiszące oraz wkręty o różnej wielkości szkiełek to propozycja dla wszystkich Pań, które cenią sobie wygodne, piękne i przede wszystkim oryginalne dodatki. Szyję i dekolt ozdobisz dzięki wyjątkowym zawieszkom. Różne wzory to wiele możliwości, dzięki temu motyw secesji możesz wykorzystać w swojej codziennej i wieczorowej stylistyce na różne sposoby. Duże, wyraziste przywieszki z trzech szkiełek będą widoczne już z daleka! Jeśli szukasz kompromisu między rzucającym się w oczy wisiorkiem a czymś subtelniejszym, wybierz jedno szkiełko – doskonale podkreślisz nim kolor oczu! Do wyboru masz gotowe naszyjniki lub same zawieszki, z których samodzielnie wykonasz naszyjnik.

Dłonie ozdób pierścionkiem z oczkiem podłużnym lub kwadratowym, małym lub dużym. Dzięki regulowanej obrączce masz pewność, że zawsze z łatwością założysz i zdejmiesz pierścionek, który cały dzień będzie stabilnie trzymał się palca. Cała kolekcja wykonana jest z najlepszej jakości materiałów, a metody, jakie stosujemy, dają efekt trwałej i pięknej biżuterii. To dlatego będziesz cieszyć się nią długie lata.

Secesja  W tej kategorii nie ma produktów.