Kandinsky-fiolet

Fiolet to kolor, który raz stając się modnym, nigdy nie przestał takim być. Fiolet ten symbolizuje młodość i szukanie wolności. Jest to także kolor niezwykle elegancki, ale także dziewczęcy. W zależności od tego, do jakiego stroju założysz fioletową biżuterię srebrną, będziesz czuć się wytwornie lub swobodnie. Nie od dziś wiadomo, że dodatki są bardzo ważne dla każdej kobiety – to od nich zależy ostateczny efekt, jaki osiągniesz w efekcie przygotowań do wyjścia z domu. Obok butów i torebki takim ważnym dodatkiem jest właśnie biżuteria.

W tej kategorii ciemny fiolet przeplatany jest jaśniejszym, dzięki czemu biżuteria – choć utrzymana w jednej kolorystyce – jest niezwykle ciekawa. Dodatkowo jasne drobne motywy wzbogacają design biżuterii, która nie umknie uwadze nikomu, kto Cię w niej zobaczy.

Przygotowaliśmy biżuterię, z której skompletujesz cały zestaw. Możesz też poszczególne elementy zestawu nosić osobno – w zależności od stylizacji, jaką przygotowałaś na dany dzień.

Kolczyki dostępne w tej kolekcji stworzyliśmy na miarę Waszych potrzeb. Różnorodne fasony to możliwość dopasowania dokładnie takich kolczyków, jakie lubisz i jakie najbardziej będą pasować do nowej sukienki, którą właśnie założyłaś. Kolczyki wkrętki oraz wiszące kolczyki w dwóch rozmiarach doskonale skomponują się z zawieszkami, którymi ozdobisz dekolt i szyję. Fioletowe przywieszki o różnych wielkościach możesz przywiesić na srebrnym łańcuszku lub specjalnym rzemieniu. Jeśli lubisz bardziej zdecydowane ozdoby, wybierz naszyjniki. Ozdobne szkiełka zostały połączone srebrnymi ogniwami, w efekcie czego powstała biżuteria, która pasuje i do wytwornej stylizacji, i na co dzień.

W tej kategorii znajdziesz również bransoletki i pierścionki, które upiększą Twoje dłonie. Zadbaliśmy o szeroki wybór wśród rozmiarów. Dlatego każda kobieta lubiąca niebanalną biżuterię, znajdzie model, który będzie leżał na nadgarstku i palcu idealnie.

Wiemy, że nasze Klientki najbardziej w naszej biżuterii cenią sobie wysoką gatunkowość surowców, z jakich wyrabiamy biżuterię. Dzięki temu możecie cieszyć się zakupioną w naszym sklepie internetowym biżuterią długie lata.

Kandinsky-fiolet  W tej kategorii nie ma produktów.