Trzy kolory-wrzos

Motyw florystyczny jest popularny w zdobnictwie od wielu lat, a projektanci mody czy architekci wnętrz nie przewidują, by trend miał ulec zmianie. Również projektanci biżuterii podążają za tym trendem, wykorzystując modne wzory i kolory. W kolekcji, którą w tym miejscu przedstawiamy, zainspirował nas kolor popularnej rośliny. Wrzos przywędrował do Europy z Azji i Afryki, a ponieważ zyskał popularność, zaczęto uprawiać wiele jego odmian. Różnią się one wzrostem kwiatów, terminami kwitnienia oraz kolorem kwiatów i liści. Dlatego w biżuterii postawiliśmy na trzy najpopularniejsze odcienie koloru wrzosu i połączyliśmy w jedną spójną całość. W ten sposób otrzymaliśmy piękną, charakterystyczną biżuterię z trzema odcieniami jasnego fioletu. Popularny ciemny, ciepły fiolet już Ci się znudził? Rozumiemy to i proponujemy dodatki w jasnym, chłodnym wrzosowym kolorze!

Wrzosowe kolory zostały oddzielone w subtelny sposób, za pomocą cienkich, czarnych paseczków. Dzięki temu nasza biżuteria, choć nie krzykliwa, jest naprawdę wyjątkowa. Jesteśmy przekonani, że każda miłośniczka nieszablonowych dodatków znajdzie tutaj dla siebie cały zestaw lub poszczególne elementy biżuterii, w których zakocha się od pierwszego wejrzenia.

Projektując i tworząc wrzosową biżuterię, byliśmy przekonani o sukcesie, jaki osiągnie cała kolekcja, dlatego przygotowaliśmy wiele modeli kolczyków, bransoletek, pierścionków, zawieszek i gotowych naszyjników.

Jeśli lubisz bransoletki, na które składają się głównie ozdobne oczka, wybierz taką, w której szkiełka połączone są delikatnym łańcuszkiem. Znajdziesz także bransoletkę z trzema szkiełkami w roli głównej. Fanki kolczyków będą wybierały między wieloma wzorami dodatków. Różne kształty i rozmiary szkiełek oraz długości łańcuszków sprawiają, że znajdziesz idealną biżuterię dla siebie. Do kolczyków dopasujesz pierścionek – szkiełko będzie pasować do ozdób w uszach. Obrączka na pierścionku jest regulowana, z łatwością dopasujesz więc wrzosowy pierścionek na swój palec. Dekolt ozdobisz gotowym naszyjnikiem lub takim, który stworzysz samodzielnie z dostępnych w naszym sklepie internetowym zawieszek.

Wybierz ulubioną biżuterię w kolorze wrzosu i ciesz się nią długie lata!

Trzy kolory-wrzos  W tej kategorii nie ma produktów.