Magnolie-niebieskie

Magnolie to jeden z najstarszych gatunków roślin kwitnących na świecie. Kwiaty o bardzo szlachetnej urodzie zdobiły wiele zamków i pałaców. Szczególnie cenione są w Azji. Są symbolem szczerości i czystości, a także wstydliwości i dobrych manier. Nic więc dziwnego, że podobają się szczególnie osobom o wrażliwym usposobieniu.

W przyrodzie kwiaty te występują w białym kolorze oraz w odcieniach różu. Projektując naszą biżuterię, postanowiliśmy wykorzystać motyw białych magnolii, umieszczając je na jasnym niebieskim tle. W efekcie otrzymaliśmy biżuterię o bardzo delikatnym wyrazie, subtelną – idealną dla romantyczek.

Przygotowaliśmy duży wybór zawieszek, z których samodzielnie wykonasz naszyjnik. Wykorzystaj w tym celu łańcuszek lub rzemyk o długości, którą najbardziej lubisz. Zawieszki przygotowaliśmy w różnych wielkościach – jedne o kwadratowym kształcie, inne o prostokątnym. Wybierz dla siebie zdecydowane, wyraziste przywieszki lub delikatniejsze dodatki, którymi podkreślisz kolor bluzki. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego łańcuszka, zdecyduj się na przywieszkę, do której dołączony jest czarny, bawełniany sznureczek, zakończony zapięciem wykonanym ze srebra. Komplet taki prezentuje się znakomicie w każdej stylizacji!

Oprócz przywieszek i naszyjników, stworzyliśmy także bransoletkę, w której ozdobne szkiełka połączone są delikatnym srebrnym łańcuszkiem. Wiemy, jak bardzo kobiety uwielbiają kolczyki, dlatego pracując nad tą kolekcją, postanowiliśmy skupić się również na tych dodatkach. Czekają na Ciebie trzy modele kolczyków wiszących. Różnią się one rozmiarem szkiełek oraz długością łańcuszka, na której szkiełka te zostały powieszone.

Biżuteria, która powstaje w naszej pracowni, wykonywana jest ze srebra najwyższej próby (925) oraz najwyższej jakości szkła. Tylko najwyższej klasy materiały dają nam gwarancję tworzenia pięknej i trwałej biżuterii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biżuterii artystycznej – znajdziesz tu piękne dodatki dla siebie i swoich bliskich!

Magnolie-niebieskie  W tej kategorii nie ma produktów.