Orchidea

Biała orchidea symbolizuje elegancję, piękno, a także niewinność. Biały storczyk wyraża także szacunek i pokorę. Orchidee to bardzo popularne rośliny, których symbolika jest bogata i różni się nieco w różnych regionach świata. Biżuteria z motywem orchidei to z pewnością doskonały prezent dla kobiety, którą kochasz i która jest dla Ciebie autorytetem. Wręczając jej naszyjnik z orchideą, jednym gestem powiesz „kocham, szanuję”.

Przez wielu ludzi orchidea uważany jest za najpiękniejszy kwiat na świecie. Tak jest teraz i tak było dawniej, dlatego storczyki są bohaterami wielu baśni i przypowieści. Często wykorzystywane są w sztuce, a ich popularność nie słabnie. Warto w tym miejscu podkreślić, że są plemiona, które orchidee uznają za talizmany szczęścia, odpychające nieprzychylne ludziom duchy.

Jeśli przywiązujesz uwagę do symboliki biżuterii i szukasz takiej, która nie tylko uzupełni Twój strój i podkreśli styl, to biżuteria z orchideą jest dokładnie tym, czego szukasz! W naszej kolekcji białe storczyki zostały umieszczone na ciemnozielonym tle, kontrast ten tworzy elegancką całość. Biżuterię możesz założyć na wyjątkowe okazje, np. wyjście do teatru czy kolację w wykwintnej restauracji. Sprawdzi się ona także na co dzień – do zwiewnych sukienek, jak i koszuli wpuszczonej w dżinsy.

Na kolekcję biżuterii z orchideą składają się między innymi różnej wielkości zawieszki, które doskonale będą prezentować się na srebrnym łańcuszku, jak i czarnym rzemyku. Sam dobierzesz długość łańcuszka, na którym powiesisz zawieszkę. Kolczyki – wkręty przykują uwagę każdego!

Dłonie ozdobisz dzięki bransoletce, składającej się z wielu mniejszych szkiełek połączonych delikatnym łańcuszkiem. Bransoletka zdobiąca nadgarstek w połączeniu z pierścionkiem stworzą zgrany duet! Pierścionek ma regulowaną obrączkę, dlatego w zależności od koncepcji na styl danego dnia, swobodnie zmienisz palec, na którym będziesz nosić tę ozdobę. Wybierz biżuterię dla siebie i swoich bliskich!

Orchidea  W tej kategorii nie ma produktów.