Biżuteria marki Pandora – wyjątkowe klejnoty na niezapomniane chwile

Pandora to jedna z najpopularniejszych marek jubilerskich, która rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku w Kopenhadze, a w 2000 roku zaprezentowała kultową bransoletkę modułową, podbijając serca klientek na całym świecie. Marka wprowadziła na rynek charmsy, które pozwalają na personalizację jej wyrobów i dopasowanie ich do wybranych wydarzeń i rocznic.

Biżuteria marki Pandora przypieczętowuje ważne więzi, wyraża chęć wspólnego spędzania czasu i jest właśnie tym prezentem od serca, który opisuje wyjątkowość relacji z ukochaną osobą. Każdy element biżuterii Pandora symbolizuje szczęśliwe wspomnienie wspólnie spędzonych chwil.

Zainspiruj się nową kolekcją

Ostatnio firma zaproponowała nową kolekcję Pandora Moments, w której można znaleźć między innym delikatną bransoletkę z zapięciem Stella Luminosa. Jest ona idealna dla eleganckich i wyrafinowanych kobiet. Natomiast pierścionek Stelle, inspirowany niebiańskim pięknem wygląda świetnie noszony samodzielnie lub w połączeniu z innymi pierścionkami z kolekcji.

Nowe zawieszki Księżyc i Gwiazda oraz Gwiezdny Pył dodadzą magii każdej aranżacji, tak aby prezent był wyjątkowym darem dla ukochanej osoby. Odpowiedni dla wszystkich kategorii kobiet. Na uwagę zasługuje także kolekcja Pandora Timeless zaprojektowana z oryginalnymi detalami, ręcznie wykończona i zawierająca jasno kolorowe niebieskie, zielone i różowe kamienie, z pewnością jest uniwersalna i ponadczasowa. 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *