REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO WISIOREK.PL
I.Informacje ogólne.
1. Regulamin określa zasady prowadzenia sprzedaży w sklepie internetowym WISIOREK.PL z siedzibą przy ul. Mickiewicza 80/2, 15-237 Białystok. Numer NIP: 542-32-41-647.


II.Towary.

1. Wszystkie oferowane przez nas towary są nowe i oryginalnie zapakowane.
2. Firma WISIOREK wystawia paragony lub faktury VAT na wszystkie sprzedawane towary. Chęć otrzymania faktury należy zaznaczyć w uwagach do zamówienia przy jego składaniu.
3. Zdjęcia towarów przedstawione w sklepie internetowym www.wisiorek.pl mogą lekko różnić się od wyglądu naturalnego towarów. Wskazane różnice między zdjęciami i/lub opisami towarów prezentowanych na stronach internetowych sklepu www.wisiorek.pl, a naturalnym wyglądem tych towarów nie stanowią i w żadnym razie nie mogą być poczytywane za wady fizyczne towaru albo za niezgodności towaru z umową.

III. Ceny.
1. Wszystkie ceny wyrażone są w PLN w kwotach brutto zawierających podatek VAT.


IV. Zamówienia.
1. Zamówienia przyjmowane są przez cały czas ( 24h na dobę 7 dni w tygodniu) pracy sklepu internetowego www.wisiorek.pl poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu.
2. Wypełniając i przesyłają nam wypełniony formularz rejestracyjny Klient potwierdza zawarte w nim dane jako prawdziwe. Warunkiem realizacji składanych zamówień jest prawidłowe wypełnienie formularza i podanie wszystkich niezbędnych informacji.
3. W przypadku niedostępności lub problemów z realizacją zamówienia Sprzedający skontaktuje się z Klientem, w sprawie ustalenia sposobu i czasu realizacji zamówienia.
4. Po złożeniu zamówienia na podany przez Klienta adres e-mail zostanie wysłana wiadomość o wpłynięciu zamówienia.

5. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia i/lub nawiązania kontaktu z Klientem z przyczyn leżących po stronie Klienta ( np. dane Klienta są niepełne lub nieprawidłowe) zostanie ono uznane jako niezłożone po upływie 7 dni roboczych.

V. Termin realizacji zamówienia.

1. Wysyłka zamówionych towarów następuje:
a) przesyłka płatna przy odbiorze (pobranie) - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia , w dni robocze, do 48 h
wyłanczając biżuterię artystyczną.
b) przesyłka płatna przelewem na konto bankowe- po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym WISIOREK, w dni robocze, do 48 h wyłanczając biżuterię artystyczną.

VI. Płatności.

1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- płatność przy odbiorze - przesyłka za pobraniem,
- płatność przelewem bankowym bezpośrednio na konto WISIOREK. Numer konta bankowego
WISIOREK:

Nazwa Banku

59 1240 2890 1111 0010 6164 4213

VII. Zwroty i reklamacje.
1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku '' O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny'' Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie www.wisiorek.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
2. Zwrot jest możliwy, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony, posiada oryginalne opakowanie. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym paragonem oraz informacją o numerze konta na jakie należy przelać zwracane pieniądze lub informacja o innym towarze w zamian.
3. W przypadku przesyłki zwrotnej realizowanej zgodnie z pkt 1. i 2. , koszty przesyłki pokrywa Klient.
4. WISIOREK nie przyjmuje przesyłek wysyłanych za pobraniem.
5. Zwrot należnej kwoty równej cenie towaru nastąpi w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
6. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady lub uszkodzenia, powinien odesłać go na adres : ul. Hetmańska. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej. Do odesłanego towaru należy dołączyć paragon oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki z reklamacją. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe( np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych), WISIOREK zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.


VIII. Ochrona praw osobowych i polityka prywatności.
1. Dane osobowe gromadzone są przez firmę WISIOREK z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 26.08.2002 r. Zalogowanie sie do systemu oznacza zgodę na przetwarzanie danych dla celów marketingowych wyłącznie przez firmę WISIOREK. Każdy klient ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia przez wysyłanie wiadomości elektronicznej na adres sklep@wisiorek.pl .