Komu pasuje srebrna biżuteria?

Srebro jest jednym z popularniejszych metali szlachetnych. To tworzywo trwałe, ale zarazem bardzo plastyczne, poddające się wszelakim obróbkom mechanicznym. Bardzo często w procesie produkcji (chociażby przy wytwarzaniu srebrnej biżuterii) topi się je równocześnie z innymi wybranymi metalami, aby z ich pomocą nadać mu dodatkowych właściwości i przede wszystkim podwyższyć jego twardość, aby wyrób okazał się jeszcze bardziej wytrzymały.

Kiedy zdecydować się na srebro?

Wyroby ze srebra nigdy nie są więc wykonane w stu procentach ze srebra, ale to oczywiście nie oznacza, że mają złą czy niską jakość. Akurat biżuteria srebrna zawsze tą jakością może się pochwalić. Jako że jednak złoto pod tym względem może się z nią równać, decyzję o wyborze odpowiedniego metalu warto podjąć na podstawie własnej urody i własnego indywidualnego stylu. Biżuteria ma przecież pasować do typu karnacji, koloru włosów czy noszonego na co dzień stylu. Kto więc powinien być zadowolony z wyboru tej srebrnej – dość chłodnej, a czasem wręcz zimnej?

Skoro srebrna biżuteria sama w sobie ma chłodny odcień, będzie ona pasować przede wszystkim chłodnym typom urody. Wspaniale połączy się z bardzo jasnym, wręcz bladym kolorem skóry. Aby dowiedzieć się, czy ma się odpowiedni typ urody do noszenia srebrnej biżuterii, w teorii wystarczy spojrzeć odcień swojej cery. Biżuteria srebrna jest też lepszym wyborem dla blondynek bądź brunetek niżeli szatynek. Raczej nie pasuje ona natomiast rudowłosym. Osoby o tym kolorze włosów zdecydowanie lepiej prezentują się w złocie. Zobacz przykłady jak dopasować biżuterię do typu urody, zdjęcia, produkty https://925.pl/blog/dopasuj-bizuterie-do-typu-urody.html 

W rzeczywistości jednak każdy powinien nosić na sobie to, w czym czuje się dobrze. A często tym czymś może być właśnie biżuteria ze srebra.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *