Kolczyki ze srebra

Kolczyki ze srebra

Kolczyki ze srebra to jeden z ulubionych dodatków biżuteryjnych kobiet. Ich nowoczesny design i oryginalność podkreśla rysy oraz owal twarzy. Z pewnością odwiedziłaś nasz sklep w poszukiwaniu nowoczesnego designu i oryginalności. W ofercie znajdziesz kolczyki wiszące, przeciągane czy kolczyki koła. Wybór odpowiedniego rodzaju zostawiamy tylko i wyłącznie Tobie. Większość kolczyków jest dostępnych z różnymi elementami dekoracyjnymi.

Kolczyki ze srebra – największe zalety

Posiadanie srebrnych kolczyków niesie za sobą wiele korzyści. Srebro jest kruszcem szlachetnym, dzięki czemu nie koroduje i nie traci na wartości przez wiele lat. Bez wątpienia kupno takich kolczyków pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze, gdyż cena srebra jest o wiele mniejsza od złota. Ogromną zaletą srebrnych kolczyków jest to, że komfort ich noszenia jest bardzo wysoki. Minimalizują ryzyko zakażeń, a także nie wywołują podrażnień uszu. Musisz jednak pamiętać o regularnym czyszczeniu kolczyków ze wszelkich zabrudzeń. Należy wycierać je suchą ściereczką oraz używać profesjonalnych balsamów pielęgnujących. Nieużywane kolczyki ze srebra przechowuj w zamkniętej szkatułce, dzięki czemu będą bardzo długo prezentować się doskonale.

Srebrne kolczyki – rodzaje

Nasz sklep oferuje wiele rodzajów kolczyków, dlatego możesz swobodnie dopasować je do Twojego stylu. Znajdziesz tu też niepowtarzalne wzory, które wspaniale uzupełnią wyjściową kreację.

Oferowane przez nas rodzaje kolczyków to:

1.  Sztyfty – najbardziej popularny typ zapięcia składający się z cienkiego drucika. Niewątpliwą zaletą takiego rodzaju kolczyków jest rozmiar i łatwość przy zakładaniu. Są one bardzo wygodne i można w nich spać.

2.  Kolczyki wiszące – świetnie komponują się z eleganckimi kreacjami. Często są zakładane przez kobiety biorące udział w ważnych uroczystościach.

3.  Kolczyki przeciągane – artystyczne kolczyki ze srebra o ponadczasowych wzorach, idealnie pasujące do letnich stylizacji. Są one bardzo wygodne i proste w zakładaniu oraz zdejmowaniu.

4.  Kolczyki koła – duże kolczyki ze srebra, które nie tracą na popularność. Największą ich zaletą jest to, że są zarówno ogromne, jak i minimalistyczne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kolczyków?

Przed wyborem kolczyków z naszego sklepu musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki rodzaj kolczyków do mnie pasuje? Oczywiście służymy pomocą, ale wierzymy, że wiesz najwięcej o swoim stylu i ulubionych kreacjach. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat konkretnych kolczyków. Znajdziesz je w mediach społecznościowych lub na forach internetowych.

Kolczyki ze srebra  Jest 410 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 410 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 410 elementów